@
بستن
محصولات
بستن

رونمایی از موتور جدید دوسان در نمایشگاه برق 2018 دبی

آبان 18, 1399

-->

۷ مارس ۲۰۱۸، دوسان اینفراکور از رونمایی نمونه اولیه موتور تولید برق DX12 با فناوری پیشرفته  برای اولین بار در خاورمیانه در نمایشگاه برق خاورمیانه (MME)  واقع در دبی اطلاع داد که ۳ تا ۶ مارچ برگزار شد.

 این مدل موتور با ظرفیت بالا و سازگار با محیط زیست، مشخصات الکترونیکی به شرح زیر دارد:

  • سیستم ریلی مشترک
  • سیستم الکترونیکی که سوخت دیزل را با فشار بالا تزریق و اسپری می کند.
  • کاهش کاتالیزور (*SCR) که از نشت مواد زائد و سمی جلوگیری می کند.

این شرکت همچنین از بالاترین تکنولوژی های سازگار با محیط زیستش تحت سخت گیرانه ترین استاندارد های انتشار در جهان بهره مند است که از مهم ترین آن ها  قطعات پس از مرحله تصفیه جهت کاهش آلاینده های سمی را می توان نام برد.

در این نمایشگاه، شرکت دوسان  مجموعه جدید موتورهای تولید برق خود شامل ۵ مدل از DX12  که ارتقا یافته بودند، موتور های کم حجم D24  و D34 ، موتورهای با اندازه متوسط تا بزرگ DX22  و DL08  و همچنین موتور گازسوز GE08  خود را به نمایش گذاشت.

Joonho Yoo ، معاون رئیس موتور های دوسان اینفراکور ، گفت: “در نمایشگاه سال ۲۱۰۸ واقع در خاورمیانه ، ما مجموعه کاملی از موتورهای تولید برق با کیفیت بالا و پیشرفته را معرفی کردیم.” ، “ما منابع خود را نه تنها برای خدمت به مشتریان در خاورمیانه بلکه برای بازارهای مهم دیگری مانند اروپا و آمریکای شمالی در مناطق مختلف با بازار هدف‌های متفاوت نیز سرمایه‌گذاری کرده ایم.

MME  از کلیدی‌ترین نمایشگاه های خاورمیانه

MME  از کلیدی‌ترین نمایشگاه های خاورمیانهاست که سال ۲۰۱۷ پذیرای حدود ۶۳۰۰۰ بازدید کننده از ۱،۶۱۵ شرکت و ۶۶ کشور مختلف بوده است.

سال ۲۰۱۸  پنجمین سال پیاپی از حضور دوسان اینفراکور در MME بود با این هدف که  موتور های برق و تکنولوژی های جدیدش را  ارتقا و همکاری اش را با فروشندگان و کارخانه های سازنده  افزایش دهد.

نمایشگاه بین المللی دبی هرساله با حضور بزرگترین و برترین سازندگان دیزل ژنراتور در جهان برگزار می‌گردد و شرکت پارسیان دیزل نیز هر ساله به عنوان یکی از پیشگامان این صنعت در ایران ، در این نمایشگاه حضور دارد.

همچنین در خلال این نمایشگاه هرساله شرکت دوسان کره همایش سالانه با حضور نمایندگان رسمی و انحصاری خود برگزار میکند که پارسیان دیزل با توجه به اخذ نمایندگی انحصاری محصولات و دیزل ژنراتور های دوسان کره در ایران در این مراسم شرکت دارد.

برای مطالعه و اطلاع از این رویداد ها میتوانید اینجا کلیک کنید.

SCR: سیستمی است که اکسید نیتروژن تولید شده در هنگام احتراق سوخت های فسیلی را به مواد غیر سمی قبل از انتشار تبدیل می کند

تهیه و تنظیم : پرنیان سلطانی

دسته‌بندی: اخباردوساندیزل ژنراتور