@
بستن
محصولات
بستن

رونمایی Volvo از موتور جدید G8 DENSET در خاورمیانه

اسفند 16, 1399

-->

شرکت VOLVO  با راه اندازی خط تولید جدید خود سبد محصولات خود را تقویت کرد و این موتور 8 لیتری را برای اولین بار در نمایشگاه تجاری Middle East Energy  واقع در دبی رونمایی کرد.

طراحی و توسعه کوچک‌تر و به صرفه

این شرکت هم اکنون در پی تقویت بیشتر دامنه محصولات تولید برق صنعتی خود می‌باشد.

از جدید ترین محصولات این شرکت می توان به موتورهای D8  و Tier3  اشاره کرد که برای اولین بار در نمایشگاه MEE به مشتریان ارائه شدند. 

شرکت VOLVO  درصدد طراحی و توسعه محصولاتی با اندازه کوچکتر، مصرف سوخت کمتر و همچنین با سطح صدای کمتر می باشد.

جورجیو پاریس، رئیس صنایع VOLVO خوشحالی خود را نسبت به ارائه موتورهای جدید TIER3  وD8 ابراز میکنو و در ادامه میگوید:

ما محصولات برتر جدید دیگری را به مشتریان خود کردیم، با وجود طیف گسترده‌ی محصولات ما مشتریان می‌توانند موتورهای قابل اعتماد، کم مصرف و همچنین مقرون به صرفه داشته باشند و در طول کارکرد محصولات درگیر هزینه های جانبی دستگاه نباشند.

رونمایی Volvo از موتور جدید G8 DENSET در خاورمیانه

موتور مدرن D8 موتور دیزلی 16 لیتری Volvo

شرکت VOLVO علاوه بر موتور مدرن D8 موتور دیزلی 16 لیتری خود را نیز به نمایش می‌گذارد.

حداکثر توان این موتور دیزلی 800 کیلوولت آمپر می‌باشد. این موتور دیزلی (D16) قدرت عالی، بازده بالای سوخت و میزان کم انتشار اگزوز را ارائه می‌دهد.

موتورهای تولید برق این شرکت از 85 کیلو ولت آمپر تا 800 کیلو ولت آمپر متغیر است و کلیه الزامات مربوط به قانون انتشار در سراسر جهان را برآورده می‌کنند.

تحت عنوان(power of independence) شرکت Volvo  پیام خود را مبنی بر اینکه یک منبع تامین کننده موتور مستقل است تقویت می‌کند. 

جورجیو توضیح می‌دهد:

ما تلاش می‌کنیم که بهترین شریک مشتریان خود باشیم و خدماتی رادر باب طراحی، نصب، بهره برداری و پشتیبانی نگهداری از محصولات خود اختصاص داده‌ایم. همچنین به طور مداوم در حال توسعه شبکه پشتیبانی جهانی خود هستیم.

VOLVO  از طریق همکاری با Al Masaood Power Division  موتورهای جدید خود را در نمایشگاه MEE  بین 3 تا 5 مارس در دبی به نمایش می‌گذارد.

دسته‌بندی: اخبارولوو