@
بستن
محصولات
بستن

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران

آبان 15, 1396

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران

 نمایشگاه بین المللی صنعت برق به عنوان بزرگترین و اصلی ترین رخداد صنعت برق  در ایران، در راستای معرفی آخرین توانمندی ها، پیشرفت ها و دستاوردهای علمی، پژوهشی و فنی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.

 این نمایشگاه از پانزدهم آبان ماه ۱۳۹۵ به مدت چهار روز با مشارکت بیش از ۳۵۰ شرکت داخلی و ۲۹۵ شرکت خارجی برگزار گردید.

 شرکت توسعه نیروگاههای دیزلی پارسیان بنا بر سنت هر ساله  در این نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای تجاری و فنی خود را به منصه ظهور رسانید.  غرفه پارسیان دیزل به عنوان اسپانسر اصلی نمایشگاه برق در محل فضای باز روبروی درب اصلی سالن خلیج فارس واقع شده و در سه بخش مجزا به بازدیدکنندگان و علاقمندان ارائه خدمات می نماید.

 اولین بخش از غرفه شرکت توسعه نیروگاه دیزلی پارسیان، بخش اصلی با عنوان نمایشگاه محصولات و قطعات  در فضای بیش از ۱۸۰ متر مربع می باشد که تکنسین ها و کارشناسان مجرب این مجموعه در این محیط به ارائه توضیحات فنی و اطلاعات کارشناسی درباره دستگاه های ارائه شده در نمایشگاه می پردازند. عمده دستگاه های قرار گرفته غرفه شرکت پارسیان دیزل،  محصولات کامینز انگلستان و دوسان کره می باشد  که با توجه به مشکلات پیش آمده به واسطه تحریم ها و برخی تقلب های انجام شده در زمینه عرضه و تامین مولدهای دیزلی و گازی در صنعت برق ایران، تامین و عرضه این دستگاه ها در این نمایشگاه موجب استقبال کم نظیری از سوی کارشناسان و متخصصین فنی مجموعه های بازی کننده گردید.

 همچنین در روند برگزاری نمایشگاه تکنسین ها و کارشناسان متبحر این مجموعه توانستند با توجه به بهره گیری از دانش فنی از سازندگان برتر دیزل ژنراتور در جهان،  اطلاعات و تبادل نظر های فنی و علمی با دانشجویان، کارشناسان و بازدیدکنندگان محترم را در بالاترین سطح و با استفاده از شرایط فنی به وجود آمده در نمایشگاه ارائه کنند.

 با توجه به دعوت بسیاری از میهمانان و کارشناسان خارجی توسط این مجموعه در نمایشگاه بین المللی برق،  برای این مهمانان در فضای جداگانه،  قسمتی جهت پذیرایی و تبادل نظر با مدیران مجموعه تعبیه گردید که جلسات فنی و تجاری در سطح مدیران در این بخش انجام گردیده است.

 در بخش دوم نمایشگاه شرکت پارسیان دیزل جهت  پذیرایی است میهمانان و بازدیدکنندگان اقدام به ساخت  بخشی به عنوان کافی شاپ در فضایی به وسعت ۶۰ متر مربع نمود.  دلیل اصلی این کار به وجود آمدن فضای صمیمی و دوستان و ایجاد مدت زمانی کوتاه برای بازی کنندگان جهت استراحت و البته معرفی مجموعه پارسیان و ارائه دیتاشیت های فنی وکاتالوگ به میهمانان میباشد.  دانشجویان رشته های برق و مکانیک به مجموعه فنی و نمایشگاهی شرکت ارجاع داده می‌شدند و در این مجال از نظرات فنی و علمی کارشناسان مجموعه پارسیان دیزل بهره می برد.

با توجه به برگزاری نمایشگاه در فصل پاییز و با توجه به تولیدات جدید مجموعه پارسیان در زمینه ی محافظ های صوتی فیزیکی دیزل ژنراتور با نام فنی کنوپی ، فضایی به مساحت ۶۰ متر مربع و در فضای باز و غیر مسقف جهت قرارگیری کانوپی های ساخت این مجموعه تعبیه گردید و در چهار روز برپایی نمایشگاه و در معرض تابش مستقیم خورشید و برف و باران توانست توانمندیهای بوجود آمده جهت تولید این نمونه دستگاه‌ها را برای بازدیدکنندگان به صورت عینی تداعی نماید.

این نمایشگاه پس از چهار روز ارائه خدمات علمی و فنی با انتخاب شرکت پارسیان دیزل به عنوان یکی از غرفه های برتر در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی برق به کار خود پایان داد.

دسته‌بندی:

تصاویر شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران

-->