@
بستن
محصولات
بستن

خدمات ما

شرح خدمات پارسیان دیزل

شرکت توسعه نیروگاه های دیزلی پارسیان ، همواره عملکرد خود را بر پایه دانش فنی کارشناسان و تکنسین های آموزش دیده خود نزد بزرگترین سازندگان دیزل ژنراتور در جهان استوار کرده و همواره تلاش نموده است تا با ارائه خدمات فنی و مهندسی ، فضای صنعت دیزل ژنراتور کشور را از فضایی سنتی ، به فضایی نوین و پیشرفته تبدیل نماید و از همین جهت همواره در تلاش بوده است تا با ارائه خدمات علمی جدای از تامین دستگاه های مورد نیاز ، سطح دانش بهره برداران خود را بالا برد .

شرکت پارسیان دیزل اولین مرحله خدماتی خود را قبل از تامین دستگاه و با مشاوره های فنی و مهندسی به مشتریان ارائه مینماید، بدین صورت که بهره برداران با در نظر گیری راه حل های قدرت با توجه به شرایط پروژه خود اقدام به انتخاب بهترین دیزل ژنراتور و ملحقات برای بهره برداری نمایند و البته با توجه به ارائه دستگاه های کارکرده و غیر اصیل در میان مشتریان توسط سودجویان ، پارسیان دیزل بخش خدمات خود را گسترده تر نیز نموده است تا علاوه بر مشتریان و مراجعه کنندگان به این شرکت ، در تمامی مراحل انتخاب ، تامین ، نصب و راه اندازی ، خدمات پس از فروش و تامین قطعات نیز ، تمامی بهره برداران بتوانند با استفاده از دانش کارشناسان این مجموعه و مشاوره های ارائه شده ، منشا استفاده از بهترین دستگاه ها و خدمات باشند.
در زمان خرید دیزل ژنراتور و ملحقات چه از مجموعه پارسیان دیزل و چه دیگر مجموعه ها ، کارشناسان و تکنسین های شرکت توسعه نیروگاه های دیزلی پارسیان ، ابتدا در نقش مشاور در کنار بهره برداران محترم بوده و سپس به عنوان یک تامین کننده اقدام به تامین درخواست های مشتریان مینماید.

پس از تامین و خرید دیزل ژنراتور و ملحقات نیز ، شرکت پارسیان دیزل به واسطه حضور برترین تکنسین های آموزش دیده اقدام به ارائه مشاوره در مزنیه نصب و راه اندازی دیزل ژنراتور نیز مینماید و این موضوع از این سو حائز اهمیت است که لازم است استاندارد های سازندگان و تولید کنندگان اصلی در پروژه ها به صورت کامل رعایت گردد که به واسطه بخری نا آگاهی ها و سو جویی ها غالبا این اتفاق رخ نداده و موجب ایجاد مشکلات جدی و زیان های سنگین به پروژه ها میگردد.

همچنین خدمات پس از فروش شرکت توسعه نیروگاه های دیزلی پارسیان علاوه بر ارائه خدمات فنی ، به واسطه کسباستاندارد های کیفیت و مشتری مداری ، شیوه های نوینی در صنعت دیزل ژنراتور به شمار می آید که با وجود بخش صدای مشتریان ، این مهم با جدیت بیشتری دنبال میگردد .
در بخش خدمات پس از فروش شرکت پارسیان دیزل ، ابتدا اقدام به کسب نظرات بهره برداران بابت تمامی مراحل همکاری نموده و سپس جهت ارائه خدمات بهتر ، اقدام به شناسنامه دار کردن دستگاه ها و مستند سازی وضعیت بهره برداری از دستگاه ها مینماید تا در صورت هرگونه اشکال و چالش در روند بهره برداری ، قبل از بروز هرگونه مشکل ، کارفرما از اشکالات ناشی از بهره برداری مطلع شده و با همراهی کارشناسان این شرکت در صدد رفع آنها برآید.
ارائه خدمات تعمیر و نگهداری دیزل زنراتورها نیز از بخش مهم فعالیت های شرکت پارسیان دیزل میباشد که با توجه به حساسیت بخش نیروگاهی پروژه ها به عنوان قلب تپنده هر پروژه تکنسین های این شرکت با ارائه مستندات و با در نظر گیری تمام استانداردهای سازندگان دیزل ژنراتور اقدام به ارائه خدمات تعمیر و نگهداری نیز مینماید.
به واسطه وجود قطعات غیر اورجینال در بازار دیزل ژنراتور ایران ، این شرکت اقدام به تامین تمامی قطعات مصرفی و قطعات تعمیری دیزل ژنراتور تا 15 سال را نیز نموده که از این بابت ، مشتریان و بهره برداران با اطمینان خاطر اقدام به استفاده از دستگاه ها مینمایند.

سوالات متداول خدمات

مشاوره قبل از خرید شامل چه موضوعاتی میباشد؟

به واسطه شرایط بهره برداری و جوی و شرایط فنی پروژه ها ، میبایست قبل از خرید و تامین دیزل ژنراتور ، مطالعات علمی و فنی بر روی تمامی موارد فوق برای هر پروژه صورت پذیرد تا علاوه بر کارکرد بهتر ، باعث کاهش هزینه های تامین دستگاه و تعمیرات و نگهداری و... نیز گردد. همچنین شرایط موتورخانه ای نیز مستلزم مطالعات فنی جداگانه بوده تا با استانداردهای روز سازندگان برتر اقدام به بهره برداری از دیزل ژنراتورها صورت پذیرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و تماس با کارشناسان چگونه اقدام نمیاییم ؟

شماره های تماس شرکت توسعه نیروگاه های دیزلی پارسیان در بخش تماس با ما ذکر شده و همچنین با شماره گیری شماره 0212778 نیز میتوانید با تکنسین های این شرکت در ارتباط باشید. فرم زیر جهت ارتباط مکتوب و سریعتر شما با کارشناسان پارسیان دیزل تعبیه شده است.

تماس مستقیم

درخواست خدامت و سرویس