loading
contact
@
close بستن
محصولات
icon
icon
icon
close بستن

  رونمایی از جدیدترین موتور ولووپنتا

  جدیدترین موتور ولووپنتا

  شرکت ولووپنتا با موتور های D8 مرحله II و Tier 3 مرحله IIIA  محدوده قدرتش  را افزایش داده است!

  نسل جدید موتورهای ۸ لیتری

  شرکت ولوو پنتا ۲ موتور جدید  D8 مرحله II و Tier 3 مرحله IIIA  را به تازگی به مجموعه اش اضافه کرده.  که در هر دو این مولد ها ظرفیت ۸ لیتری موتور،  بازده  قدرت بالایی را همراه با مصرف سوخت کم و کاهش آلودگی صوتی  در ابعاد مصارف صنعتی ایجاد کرده است.

  این موتور در محدوده موتورهای صنعتی قرار می گیردکه  شرکت ولوو پنتا برای طیف گسترده ای از کاربرد ها آن را در سرتاسر دنیا عرضه داشته و هم اکنون طراحی نهایی آن را کامل  و درزمینه تولید برق آن را بهینه سازی کرده است.

  کریستین وکاس، مدیر محصولات دیزل ژنراتور ها در ولوو پنتا بیان می دارد :طراحی کارآمد این موتور بر اساس هزاران ساعت آزمایش و استفاده در دنیای واقعی صورت گرفته است تا مصرف کنندگان از مؤلفه های قابل اطمینان و دقیق این محصول به راحتی استفاده کنند.

  او در ادامه اضافه کرد:‌ ما اطمینان حاصل کرده ایم که راه حل و فناوری ما با عملکرد مورد نیاز،  شرایط اقلیمی و محیطی مصرف کننده در یک راستا خواهد بود.

  بازدهی قدرت پیشرو

  بازدهی قدرت پیشرو در صنعت هر دو مدل موتور  D8 مرحله  II و  Tier 3 مرحله IIIA  دارای تکنولوژی بالا در زمینه سوخت رسانی و  سیستم شارژ با تلفات حداقلی است که به احتراق مناسب و کاهش مصرف سوخت منجر می شود.

  این دیزل ها دارای طراحی با ۶ سیلندر خطی هستند که برای عملکرد نرم، بدون لرزش با سطح صدای پایین ساخته شده اند.

  دیزل جدید  D8  با نسبت قدرت بالا به وزن آن، طراحی کم حجم نسبت به کلاس حرارتی خود باعث شده تا در رده برترین موتورهای پیشرو در صنعت قرار بگیرد.

  این موتور برای نصب اقتصادی، سریع و آسان همراه با نگهداری و عملکرد مناسب طراحی شده که از نکات برجسته آن  برای  تمامی مصرف کنندگان در همه زمینه های کاری است.

  رونمایی از جدیدترین موتور ولووپنتا 2
  رونمایی از جدیدترین موتور ولووپنتا 4

  موتور D8  و Tier 3 زیر ذره بین

   این موتور می تواند برای مناطقی که نیاز به استفاده مولد برق ثابت یا متحرک دارند با در نظر گرفتن قوانین برق منطقه ای مورد استفاده قرار گیرد.

  بازدهی بالای قدرت این موتور باعث می شود تا بتوان از آن به عنوان برق پشتیبان در شرایط اضطراری و برق اولیه مورد نیاز در نواحی که به برق دسترسی ندارند جهت کار دائم بهره برد.

  از بارز ترین نکات موتور D8 مرحله II یعنی موتور TAD841-843GE  می توان به دسترسی دوگانه سرعت دور موتور اشاره کرد که بین دو سرعت ۱۵۰۰ بر دقیقه (۵۰ هرتز) و ۱۸۰۰ دور بر دقیقه (۶۰ هرتز) متغیر است.

  تا حداگثر۲۷۴ کیلووات مکانیکی در حالت قدرت اصلی (Prime) پاسخ گو است و در سه رده قدرت ۲۵۳، ۳۰۳ و ۳۲۶ کیلو ولت آمپر(KVA)  در ۱۵۰۰  دور بر دقیقه (۵۰ هرتز) کار می کند.

  موتور  Tier 3 مرحله IIIA  با نام تجاری TAD851-853GE نیز قابلیت تعویض بین دو سرعت ۱۵۰۰ و ۱۸۰۰ دور بر دقیقه را داراست و تا توان ۲۵۸ کیلووات مکانیکی در سرعت اصلی را می تواند پوشش دهد.

  موتور ۸ لیتری ولوو در ماه مارچ و محل نمایشگاه انرژی خاورمیانه دبی در بازارهای تجاری معرفی شد.

  سوالات متداول

  – ویژگی‌های نسل جدید موتورهای 8 لیتری شرکت ولوو پنتا چیست؟

  شرکت ولوو پنتا ۲ موتور جدید  D8 مرحله II و Tier 3 مرحله IIIA  را به تازگی به مجموعه‌اش اضافه کرده است که در هر دو این مولد‌ها ظرفیت ۸ لیتری موتور، بازده  قدرت بالایی را همراه با مصرف سوخت کم و کاهش آلودگی صوتی در ابعاد مصارف صنعتی ایجاد کرده است.

  – موتور D8  و Tier 3 برای چه مناطقی استفاده می‌شوند؟

   این موتورها می‌توانند برای مناطقی که نیاز به استفاده مولد برق ثابت یا متحرک دارند با در نظر گرفتن قوانین برق منطقه‌ای مورد استفاده قرار گیرند.

  آبان 5, 1399