loading
contact
@
close بستن
محصولات
icon
icon
icon
close بستن

  همه چیز درباره تاریخچه پرکینز perkins

  تاریخچه پرکینز Perkins

  در Perkins، تخصص ما بر  پایه‌ی 90 سال سابقه، همکاری با مشتریان و افراد با استعداد بنا شده است.

  این شرکت در سال 1932 در یک دفتر کوچک در پیتربورو، انگلستان، با هدف متقاعد کردن تولیدکنندگان صنعت در حال رشد موتور برای استفاده از موتورهای دیزلی در اتومبیل‌ها و کامیون‌هایی که تولید می‌کنند، تأسیس شد. این شرکت از آن زمان به یکی از تامین کنندگان پیشرو در تأمین برق جاده های فرعی و خارج از جاده ای در جهان تبدیل شده است – اما این شرکت تلاش بی وقفه و دیدگاه  بنیانگذاران خود را نیز حفظ کرده است.

  تاریخچه پرکینز

  دو مرد با یک ایده

  داستان پرکینز با دو مرد خارق العاده آغاز می شود: فرانک پرکینز و چارلز چاپمن.

  فرانک مبتکر، خلاق و فروشنده ای پرانرژی بود، در حالی که چارلز یک نابغه ی مهندسی، در کارگاهش شاد و دور از کانون توجه بود.

  آنها پول زیادی نداشتند، اما استعدادهای مکمل یکدیگر، ایده ی بزرگ و چشم اندازی از چگونگی ایده ی خود داشتند. تمرکز آنها از ابتدا روی موتور دیزلی بود که به اعتقاد آنها می توانست صنعت موتور را متحول سازد.

  موتور دیزلی و موتور بنزینی

  ارتباط ضعیف

  در آن زمان، موتور دیزلی سنگین بود و کارهای سنگین با دور موتور کند انجام میداد – از نظر صنعت موتور، موتور دیزلی ارتباط کمی با موتور بنزینی داشت. ایده ی چارلز این بود که با طراحی مجدد موتور دیزلی به صورت یک دستگاه پرسرعت، بتواند عملکرد رقیب خود (دیزل بنزینی) را به آن بدهد البته با هزینه های جاری بسیار کمتر.  

  فرانک می توانست تأثیر چنین محصولی را بر تولیدکنندگان موتور پیش بینی کند فلذا با تلاشی فوق‌العاده به بازاریابی آن پرداخت. او می دانست که پیوندهای بسیار خوب حمل و نقل شهر پیتربورو به معنای تحویل سریع و به حداقل رساندن زمان انتظار برای مشتریها می باشد.

  مدت کمی پس از تاسیس این شرکت، اولین موتور دیزلی پرسرعت تولید شد- Vixen 4 سیلندر. سپس یک ورژن قدرتمندتر به نام Wolf تولید شد و شرکت سازنده موتور هامبر شروع به استفاده از آن در کامیون های موفق Commer خود کرد.

  هامبر اولین تولید کننده تجهیزات اوریجینال (OEM) بود که موفقیت شرکت Perkins بر روی محصولات این شرکت شکل گرفت.

  مایک کالن، مدیر بازاریابی محصول: “مهندسان پرکینز هنوز برای دستیابی به کارآمدترین و مؤثرترین engine integration ، همانند دهه 1930 به صورت رو در رو با تولید کنندگان تجهیزات مشورت می کنند.”

  پیشرفت پرکینز در طول تاریخ

  شرکت در حال رشد

  در سال اول ، این شرکت فقط 35 موتور تولید کرد که همه آنها مختص کامیون ها و ماشین ها بودند. یکی از آنها در نمایشگاه وسیله نقلیه تجاری 1933 در معرض نمایش قرار داده شد. سه سال بعد، در پیست مسابقه بروکلندز در Surrey، پرکینز اولین شرکتی شد که شش رکورد جهانی سرعت دیزل را برای مسافت های مختلف به دست آورد. موتور دیزلی وارد شده بود و این شرکت به سرعت شروع به گسترش به بخش کشاورزی کرد.

  در سال 1947، تولید به سایت Eastfield در پیتربورو منتقل شد. اما تمرکز بر گسترش شرکت بود و شش سال بعد، سیمپسون و یک شرکت هندی اولین نفر در میان صدها شرکت دارنده مجوز و توزیع کننده در سراسر جهان شدند. پرکینز در راه تبدیل شدن به شرکتی جهانی که امروز هست، بود.

  طی دهه‌های بعدی، مراکز تولید و توزیع قطعات در اروپا، آمریکای شمالی و جنوبی و آسیا افتتاح شدند. توزیع کنندگان در 171 کشور با بیش از 3500 شعبه ثبت نام کردند.

  امروزه، یک تیم متنوع و بسیار ماهر از کارمندان در سراسر جهان چالش های خاص منطقه و شرکت شما را درک می کنند. امکانات تولید و مراکز توزیع مدرن ما که در سرتاسر جهان واقع شده‌اند، به این معنی است که ما همانند فرانک همچنان بر تحویل سریع و کارآمد تمرکز داریم.

  در هر کجای دنیا که باشید، همیشه پرکینز در نزدیکی شماست.

  بازارهای در حال فعالیت پرکینز

  قدرت بزرگ مهندسی بین المللی امروزه، پرکینز، تمرکز اولیه خود بر بخش موتور و کشاورزی را گسترش داده و در پنج بازار اصلی فعالیت می کند:

  • کشاورزی
  • ساخت و ساز
  • تولید برق
  • صنایع عمومی
  • انتقال مواد

  ارتباط در طول سالها با سایر قدرت های بزرگ مهندسی بین المللی ، به‌ویژه خرید Perkins توسط Caterpillar در دسامبر 1997، به این شرکت کمک کرده تا فروش موتور، تخصص فنی بی‌رقیب خود و دسترسی جهانی اش را توسعه دهد.

  با استفاده از امکانات تولیدی فعال در سراسر جهان ، ما این ظرفیت را داریم که تا  800،000 دستگاه در سال تولید کنیم، و اطمینان حاصل نماییم که پرکینز یکی از تامین کنندگان پیشرو موتورهای دیزلی و گازی 2000-4 کیلو وات (2800-5 اسب بخار) در بازار می ماند.

  پیشرفت پرکینز در طول تاریخ

  شرکت مدرن با ارزش های سنتی

  پرکینز بر اساس تاریخ و سنت بنا شده است. ما در حال حاضر در چهار قاره تاسیسات تولید و قطعات داریم. با این وجود تمرکز اصلی خود را بر توسعه و ساخت موتورها و استفاده از بهترین و به روزترین فناوری در جهت بهبود مستمر محصولات خود حفظ می کنیم. ما همچنان با مشتریان خود در هر نقطه از جهان همکاری نزدیک داریم تا به بهترین و قابل اعتمادترین راه حل ها دست یابیم.

  شاید امروزه فرانک و چارلز نتوانند میزان اندازه و تنوع شرکت را که از ایده اصلی آنها رشد کرده ، تشخیص دهند، اما آن‌ها با فلسفه، ارزش‌ها، عملکرد خوب و تلاش بی وقفه ما جهت حفظ مشتری در مرکز همه ی امور همراستا هستند.

  دی 30, 1402

  دسته‌بندی:دیزل ژنراتور